Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

3 hvězdičkové hotely Dinslaken, Německo

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Dinslaken bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Dinslaken, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Dinslaken věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Dinslaken, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Hotely Dinslaken

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Dinslaken, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Dinslaken se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Dinslaken, apartmán Dinslaken, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 3 hvězdičkové hotely

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Hotel Zum Grunewald 3*** Hotely, Dinslaken

Hotely, Hotel Zum Grunewald
7.8

Bergerstraße 152, Dinslaken, Německo

Do centra města Dinslaken: ~4.0 km | Zobrazit hotel na mapě

Tato rodinný 3hvězdičkový hotel nabízí pohodlné pokoje s klidnou polohou na předměstí Dinslakenu, méně než 1 km od dálnice A3 a překrásné přírodní rezervace Hohe Mark. Hotel Zum Grunewald poskytuje láskyplně zařízené pokoje vybavené veškerými standardními ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Hotel Art Inn Dinslaken 3*** Hotely, Dinslaken

Hotely, Hotel Art Inn Dinslaken
7.5

Bahnhofsplatz 9, Dinslaken, Německo

Do centra města Dinslaken: ~0.6 km | Zobrazit hotel na mapě

This family-run hotel is in the heart of Dinslaken and offers free Wi-Fi and a bistro. It stands beside Dinslaken Train Station, between the Lower Rhine and the A3 motorway. The modern non-smoking rooms at the Hotel Art Inn Dinslaken include satellite TV and a ...